Novinky

OS X Mountain Lion

OS X Lion - Apple

 

[appstore id=”537386512″]

Právě před několika okamžiky Apple vydal svůj nový operační systém OS X Mountain Lion. O některých jeho funkcích jsme si pověděli již před nějakou dobou v tomto článku.

Mountain Lion můžete stahovat například odsud:

OS X Lion - Apple

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

11 Komentáře

  1. prosím vás, nechci upgradovat, ale chci provést čistou instalaci, je 100% time machine nebo je lepší udělat vedle toho ještě nějakou jinou zálohu?

    1. Vzdy je to moznost, ze se neco nepovede. Ja jsem nainstaloval Mountain Lion bez problemu a Parallels Desktop je stale funkcni, ale nikdo vam nezaruci, ze treba vy nebudete mit problem.

  2. Pokud se bavime o BootCamp na internetu se objevuji zpravy, ze BootCamp po ugrade na ML nevidel Windows oddil. Sam jsem to nezkousel, protoze mam Windows pouze v Parallels. Pokud s tim ma nekdo zkusenosti budeme jen radi, kdyz se s nami o ne podeli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button