Novinky

NSPARKLE

PR oznámení

Vážení čtenáři Českého Macu, rádi bychom vám představili nový český projekt NSPARKLE zabývající se prodejem vyladěných počítačů Apple. Jistě se shodneme na tom, že počítače Apple jsou v mnoha ohledech výjimečné. Pro každého z nás je náš Mac více než jen nástroj. Zároveň však máme pocit, že se kouzlo výjimečnosti se stovkami krabic základních sestav putujícími k zákazníkům mnoha eshopů trochu vytrácí.[break] Chceme vám proto nabídnout počítač Apple, tak, aby snadno splňoval všechny vaše požadavky. Už tak skvělý základ ještě vylaďujeme těmi nejlepšími komponentami a příslušenstvím. Ať již jde o maximální výkon díky SSD diskům, obrovský prostor pro data, výdrž v řádu dní nebo o elegantní a praktický stojánek.

Používáme komponenty od výrobce, kterému věříme, máme s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Navrhuje je přímo pro Apple a vyrábí je ve své továrně v USA. Sami jsme si navíc provedli testy spolehlivosti a výkonu. A přesvědčili jsme se, že užasné parametry neplatí pouze na papíře, ale i v reálném provozu. Můžeme se tak chlubit u těchto disků vysokou spolehlivostí podpořenou až sedmiletou zárukou a neklesajícím výkonem.

Pro představu, jaká může sestava NSPARKLE být, jsme jich několik připravili:

SnowBook

JuiceBook

SpaceBook

StealhBook

[break]MacBook Air 11” je tak lehký a malý, že působí mezi ostatními jako drobná sněhová vločka. I přesto v sobě ukrývá bleskově rychlé až 512 GB velké úložiště. To je dvojnásobek běžného maxima.[break] MacBook Air je vhodný na dlouhé cesty. Proč mu nedodat pořádnou šťávu? Výdrž s kompaktní přídavnou baterií se znásobí tak, že určitě usnete dřív vy, než váš MacBook.[break] [break][break]MacBook Pro je často používán na ty nejnáročnější aplikace. I v nich může být raketově rychlý. Základem vylepšení je nejrychlejší SSD disk. Ten doplňuje až 16 GB operační paměti a druhý disk v počítači pro další terabyte dat.[break] Ať už jde o soukromá data nebo firemní, jsou často citlivá a potřebují zabezpečit. Pro jejich ochranu nabízíme šifrování disku, privátní fólii na display, pevný kufřík a další doplňky.[break]

Ke každé takové sestavě navíc nabízíme zdarma každoroční garanční prohlídku, díky které bude váš Mac neustále v dobré kondici. Pro ty, kteří chtějí opravdu více, máme připraveno prémiové členství. To obsahuje prodlouženou záruku na tři roky, řešení problémů “next business day”, náhradní počítač po dobu reklamace a další výhody.

Máte už svůj milovaný počítač Mac dávno doma nebo jste si jej zrovna koupili? Pokud pro něj také chcete to nejlepší, nabízíme službu Oživení. Zjistíme, kde jsou výkonové rezervy a nedostatky vašeho počítače, a odstraníme je. Vylepšením dosáhneme výrazného zvýšení výkonu a zvětšení prostoru pro vaše data. Zároveň zbavíme systém i vnitřek počítače nečistot. Váš Mac bude za zlomek ceny nejen jako nový, bude lepší než nový.

I mezi Apple počítači mohou být kusy, které se odlišují a takové my chceme vytvářet. Maximální rychlost, kapacita a vybrané příslušenství jsou pro nás jen začátek.

Více se dozvíte na nsparkle.cz

Marian Kadlec

grafik na volné noze, web designer - mariankadlec.cz, manžel, Martínkův tatínek, pošetilec posedlý minimalismem, pojitel bodů, skorobloger - blog.mariankadlec.cz, gastrosexuál, skorofrutarián, Apple user, think different

Doporučené články

6 Komentáře

    1. Mne osobne se ty nazvy libi. Ze je cena vyssi je pravda, ale nekteri mohou tuto nabidku ocenit, protoze ne kazdemu se chce pocitac rozebirat a resit jaky disk a pamet pouzit.

  1. I já souhlasím s tím, že je cena vyšší, ale ne o tolik jako když si podobnou sestavu nakonfigurujete v českém Apple Store. Je pravda, že si mnozí z nás dokáží svého Maca upradovat sami, ale někdo to prostě nedokáže nebo si rád zaplatí za kvalitu. Již brzy přineseme recenzi jednoho z produktů od společnosti NSPARKLE, a tak se mu pořádně podíváme na zoubek 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button