Novinky

Nový iMac bude mít obrazovku větší než 27 palců, přijde i ve více barevných kombinacích

První zmínky o tom, že Apple představuj iMac s vlastním Apple Silicon procesorem, se objevily už před delší dobou. Nedávno jsme vás informovali o tom, že se v nové betaverzi macOS Big Sur 11.3 objevily textové řetězce odkazují na dva nové modely iMacu. Známý a důvěryhodný leaker l0vetodream přichází se spekulací, že nový model by mohl mít ještě větší obrazovku, než jeho předchůdci. 

Apple momentálně prodává iMac ve dvou velikostech. 21,5 a 27 palců. Nové modely by měly ty stávající nahradit, přičemž je pravděpodobné, že velikost obrazovky jednoho z nich zůstane na 21,5 palcích a obrazovka druhého modelu, by měla být větší než 27 palců. Soukromý tweet l0vetodream se dá přeložit jako „Obrazovka nového iMacu je opravdu velká, větší než ta největší“. 

Zdroj: Jon Prosser

Vzhledově modely iMacu vypadají už 9 let stejně. Mnoho analytiků se ale shoduje, že je nejvyšší čas na změnu. Apple by s novým Apple Silicon modelem měl také přijít s přepracovaným vzhledem. Design by se údajně měl podobat vzhledu monitoru Apple Pro Display XDR. V nových modelech se nejspíše nedočkáme SoC Apple M1, ale jeho vylepšeného sourozence. Jon Prosser se zároveň domnívá, že nový iMac přijde ve více barevných variantách kopírující odstíny iPadu Air.

Zdroj
Macrumors

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button