Novinky

Novinky na serveru

Pozorný čtenář si jistě všiml několika změn, kterými si server Český Mac prošel během uplynulého víkendu. Na první pohled jsou to změny kosmetického rázu, jako třeba zcela přepracované horní menu (staré menu již bylo nedostačující a velice špatně rozšiřitelné), předělané formátování článků a podobně. Druhou větší kosmetickou změnou je spuštění mobilní verze webu, takže nyní máte volbu kdy si na mobilních telefonech můžete stránky prohlížet jak v klasické tak v mobilní verzi (snad vám to ušetří nějaký ten MB z FUP).

Asi největší změna, ale není vidět. Ve spolupráci s naším čtenářem Radoslavem Holanem jsme optimalizovali a vyčistili kód webu, takže teď jsou stránky validní bez jakékoliv chyby. Děkujeme Radku!

Snažíme se server neustále zlepšovat a přibližovat k myšlence Myslíme jinak – děláme to jinak. Jdeme vlastní nevyšlapanou cestou, nechceme být jako ostatní obdobně zaměřené servery, nechceme  kopírovat něčí nápady, chceme být jiní, originální a uživatelsky přívětivější. Je pro nás velmi důležité, aby jste se u nás cítili jako doma a tak nás zajímají vaše názory, které mají pro nás velkou váhu. Podělte se o Vaše názory k novým změnám do komentářů.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button