MacPoradna

Rady a tipy od české Apple komunity #16

Magazín Český Mac tu je primárně pro své čtenáře, kteří patří mezi zapálené uživatele Apple produktů. Kromě denního zpravodajství vám přinášíme návody a další zajímavé tipy pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. V poslední době nám však do redakční pošty chodí tolik dotazů, že přestalo být v našich silách, na každý z nich odpovídat.

macforum_logo2

Rozhodli jsme se proto spojit síly s komunitním webem MacForum a vytvořit pravidelný seriál Rady a tipy od české Apple komunity. V každém díle budeme odkazovat na nejdiskutovanější témata. Kromě přísunu cenných informací můžete přispět vlastním názorem a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problém.

Co dělat, když se Macbook sám probouzí z uspání

Trápí vás MacBook, který se samovolně budí z režimu spánku? Možných důvodů a řešení existuje celá řada. (přejít do diskuze)

Jak (ne)přijít o fotky při downgrade systému?

Název tohoto vlákna nepotřebuje žádný komentář. Pokud řešíte stejnou otázku, v odkazované diskuzi naleznete odpověď. (přejít do diskuze)

apple-iphone-smartphone-desk-large

Jak vybrat správný model Macbooku?

Dotaz s touto tématikou je stálicí na všech tuzemských i zahraničních fórech. Jestliže se nemůžete rozhodnout, případně chcete slyšet názor ostatních uživatelů, odkazovaná diskuze vám přijde jistě vhod. (přejít do diskuze)

3 užitečné tipy pro Safari v iOS, o nichž jste neměli páru

Opravdu někdo sleduje a odposlouchává váš iPhone?

Chcete vědět, zda je možné, aby měla třetí osoba vzdálený přístup k vašemu iPhonu? (přejít do diskuze)

Který model Apple Watch je nejlepší?

Váháte, jaký model Apple Watch pořídit? Zkuste si přečíst názory české Apple komunity. (přejít do diskuze)

iphone-7-lightning-headphones

Jak změnit email spojený s Apple ID?

Máte své Apple ID spojené s e-mailovou schránkou, kterou nepoužíváte? Je na čase to změnit. (přejít do diskuze)

Proč by si vysokoškolák měl pořídit Mac?

Chystáte se na vysokou školu a hledáte ideálního pomocníka pro studium i zábavu? V odkazované diskuzi naleznete řadu důvodů, proč si k tomu vybrat počítač od Applu. (přejít do diskuze)

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Doporučené články

2 Komentáře

  1. Vazeni a mili,

    Nemam komentar, jen zoufaly dotaz. Pro Boha ziveho, jak mohu HROMADNE odstranit doslou a postu z iPadu a i iPhonu !!!!!! Preci nemuzu rucne oznacovat vsech 1.274 doslych mailu! Nebo ano ?

    Dekujia vysvobozeni.

  2. Hezký den, Helo,
    ano, z nativní (předinstalované) aplikace Mail, která je součástí každého iPhonu i iPadu lze hromadně odstranit všechny došlé maily. Postup je následovný: Otevřít aplikaci Mail -> v pravém horním rohu kliknout na tlačítko “Upravit” -> označte první e-mail (objeví se u něj modrá fajfka) -> Nyní stiskněte tlačítko “Přesunout” (prostřední tlačítko u dolního okraje displeje) a stále držte -> za stále stisknutého tlačítka “Přesunout” odznačte email, u kterého byla fajfka -> pustit tlačítko přesunout. Následně se vám objeví obrazovka, na které vyberete složku (ve vašem případě koš), kam se mají přesunout všechny zprávy. Pak už stačí jen přejít do koše, stisknout “upravit” a vybrat volbu “smazat vše”. To je celý postup. Na první pohled jde o krkolomnou záležitost, ale nic lepšího pro základní aplikaci Mail není. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button