Poradna

Rady a tipy od české Apple komunity #15

Magazín Český Mac tu je primárně pro své čtenáře, kteří patří mezi zapálené uživatele Apple produktů. Kromě denního zpravodajství vám přinášíme návody a další zajímavé tipy pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. V poslední době nám však do redakční pošty chodí tolik dotazů, že přestalo být v našich silách, na každý z nich odpovídat.

pastedGraphic.png

Rozhodli jsme se proto spojit síly s komunitním webem MacForum a vytvořit pravidelný seriál Rady a tipy od české Apple komunity. V každém díle budeme odkazovat na nejdiskutovanější témata. Kromě přísunu cenných informací můžete přispět vlastním názorem a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problém.

Jak zazálohovat celý Mac před jeho prodejem?

Chystáte se vyměnit svůj starý MacBook za nový a nevíte si rady, jak si přechod co nejvíce usnadnit? Spousty užitečných rad jako vždy najdete v odkazované diskuzi. (odkaz do diskuze)

Jaké jsou praktické zkušenosti s iOS 10?

Apple před několika dny uvolnil aktualizaci operačního systému iOS 10, který je doslova napěchovaný tunou novinek. Přečtěte si reakce český uživatelů, případně přispějte vlastním názorem. (odkaz do diskuze)

wallpaper-selection-58-ispazio-aqua-mountain-sfondo-iphone

Jak je to se smluvními podmínkami Applu?

Smluvní podmínky čte málokdo a to samé platí i v případě Applu. Podívejte se na ty největší „špeky“. (odkaz do diskuze)

Jak dostat audioknihy do iBooks?

Čtení knížek je bohulibá vášeň, ovšem v dnešní uspěchané době se těší stále větší popularitě audioknihy. V odkazované diskuzi naleznete návod, jak zakoupený obsah přelít z iTunes do iBooks. (odkaz do diskuze)

Proč (ne)koupit iPhone 7?

Nedávno jsme vám přinesly článek s podobným titulkem, kde jsme se podívali na to, proč (ne)koupit iPhone 7. Toto téma je evidentně mezi uživateli stále skloňované a rozhodně stojí za to si přečíst všechny názory. (odkaz do diskuze)

Okno s „nalezeným virem“ v Safari

Do redakční pošty nám stále píšete, zda je možné na Mac dostat vir, případně jak ho dostat z disku počítače. Jestliže se váš stroj začal chovat nekorektně a máte podezření na škodlivý software, zkuste pár rád od zkušenějších uživatelů. (odkaz do diskuze)

Štítky

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Doporučené články

Close