Novinky

Nové barvy, nový styl. Apple představil jarní kolekci řemínků k Apple Watch

Jaro je tady a podobně jako minulý a předminulý rok, Apple i letos představil nové řemínky, které jsou laděny v barvách aktuálního ročního období. K dostání tedy budou nové typy sportovních, nylonových a kožených řemínků. Začneme těmi sportovními. Nově bude na výběr sportovní řemínek z fluoroelastomeru v Denim Blue (riflově modré), Lemonade (žluté) a Red Raspberry (červeně malinové) barvě. Co se týká sportovních provlékacích řemínků z tkaného nylonu, ty budou nyní také v odstínech Flash Light (zářivě žlutá), Hot Pink (rúžová), Marine Green (mořsky zelená) a Tahoe Blue (opět spíše riflově modrá barva).

Apple nezapomněl ani na aktualizaci Nike a Hermès edice sportovních, respektive kožených pásků. Těšit se můžete na odstíny růžové, khaki, indigo, černé nebo bílé barvy. Všechny, zatím pouze anglické názvy řemínků, si můžete prohlédnout v oficiální tiskové zprávě. V této zprávě lze rovněž vyčíst, že všechny nové řemínky, kromě edice Hermès, která se v České republice neprodává, budou dostupné ještě do konce března. A to jak v Apple Storu, tak v autorizovaných obchodech po celém světě. Ceny u všech řemínků rozdělených podle materiálů zůstávají stejné jako doposud.

Apple na příští týden svolal konferenci. Možná se ukáže nový MacBook Air

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button