Novinky

Apple na příští týden svolal konferenci. Možná se ukáže nový MacBook Air

Letošní rok bude na nové produkty Applu celkem bohatý. Vedle samozřejmé premiéry nové generace jablečných telefonů se dočkáme také modernizace iPadů a pravděpodobně také počítače, jež po dlouhých letech na pultech obchodů vystřídá vysloužilý MacBook Air. Některých z těchto zařízení bychom se přitom mohli dočkat už velmi brzo. Konkrétně již příští týden.

Apple totiž v uplynulých hodinách rozeslal pozvánky na tiskovou konferenci, která by se měla uskutečnit 27. března. Zvláštností však je, že by se tato událost měla točit kolem vzdělávání. To naznačuje, že bychom se mohli dočkat nějaké softwarové novinky, která bude určena právě pro učitele a studenty. Není ovšem vyloučeno, že při této se příležitosti světu ukáže také nějaké nové zařízení.

Továrna na iPhone 8 Plus stojí. Firma používala necertifikované těsnící součástky

V této souvislosti by největší smysl dávala premiéra MacBooku Air, který by se měl konečně dočkat Retina displeje. Právě cenově nejdostupnější počítač z dílny Applu je totiž častou volbou právě studentů. Spekuluje se také o představení některého z chystaných iPadů. Pokud se tak skutečně stane, dočkáme se nejspíše nového iPadu Pro s podporou inteligentního zabezpečení Face ID a bezrámečkovým displejem ve stylu iPhonu X.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button