AktualityNovinky

Netflix je po letech čekání dostupný také v České Republice

Tak jsme se po letech konečně dočkali. Počínaje včerejším dnem můžeme i my v České Republice zcela legálně sledovat pořady největší streamovací služby světa – Netflixu. Zatím se ale musíme obejít bez českých titulků a dabingu. V archivech dokonce ani nenajdeme současný seriálový hit House of Cards. V současné době jej však vysílá Česká televize.

Netflix-1200-80.jpg

Předplatné bude dostupné ve třech variantách. Základní tarif Basic začíná na částce 7,99 EUR (cca 220kč) a umožňuje sledovat přenosy pouze na jedné obrazovce, databáze je však i v nejlevnějším tarifu k dispozici v plném rozsahu. Předplatné Standard pořídíte za 9,99 EUR (asi 270 Kč) a oproti základnímu tarifu nabízí sledování videí v HD kvalitě a navíc až na dvou obrazovkách najednou. Nejdražší variantou je poté verze Premium, která je k dispozici za 11,99 EUR (325 Kč). Zde se videa odemknou v Ultra HD kvalitě a také ve otevře možnost sledovat obsah až na 4 zařízeních současně.

netflix-3-1500x1000

Netlix své zatím největší rozšíření oznámil včera na technologické konferenci CES v Las Vegas. Kromě České Republiky se Netflixu dočkají v dalších 130 zemích. Při tak masivním rozšíření je absence výraznější české lokace pochopitelná. Netflix zkrátka neměl šanci připravit ve stejnou chvíli 130 místních modifikací. Doufejme tedy, že se počešťování nového konkurenta českých televizí dočkáme postupem času.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button