Videa

Konečně jsem ji našel! Tohle je ta nejlepší MagSafe nabíječka [video]

Každý rok otestuji poměrně slušnou porci nejrůznějších produktů, ale jen hrstka z nich mě dokáže regulérně nadchnout. V poslední době se to podařilo například reproduktoru Sonos ERA 300, který si mě získal podporou Dolby Atmos a naprosto bezkonkurečním zvukem. Velký dojem na mě udělal také 15“ MacBook Air, který představuje, alespoň v mých očích, mnohem větší překvapení, než se může zdát. Do výběru mých nejoblíbenějších gadgetů řadím také MagSafe nabíječku od společnosti CubeNest, kterou jsem si doslova zamiloval. A pokud si pustíte mé video, velmi rychle pochopíte proč.

CubeNest S312 je kombinovaná MagSafe nabíječka, která zvládne nabít až tři zařízení zároveň. Na tom by nebylo nic světoborné, přeci jen bezdrátových nabíječek 3v1 existuje celá řada. Tato konkrétní však nabízí skládací konstrukci, která je skvěle promyšlená. Ve složeném stavu nezabere prakticky žádné místo, takže jí člověk může mít stále s sebou. Od výrobce navíc dostanete praktické cestovní pouzdro, kvalitně opletený USB-C kabel a síťový adaptér.

Nabíječka se rozkládá na výšku, takže se v pohodě vejde i na titěrné noční stolky v hotelových pokojích. Další devizou je kovová konstrukce a bytelné zpracování, ze kterého je cítit, že tady se opravdu dbalo na dlouhou životnost. Samozřejmě nejde o dokonalé zařízení, negativa se dozvíte ve videu, ale celkově jsem z nabíječky i po dvou měsících používání doslova nadšený.

Pokud si nechcete nechat ujít další videa s recenzemi chytrých produktů a baví vás technologická témata, nezapomeňte se přihlásit k odběru na YouTube.

Koupit Cubenest S312 PRO

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button