Novinky

Nástupce SE 2 nebo úplně jiný iPhone? Japonskému webu se spekulování vymklo z rukou

Stále častěji se v poslední době začíná hovořit o nových iPhonech, a to i přesto, že budou představeny až za 9 měsíců. Největší peckou v inovované modelové nabídce se samozřejmě stane nástuce iPhonu 11 Pro, který vůbec poprvé získá modem pro příjem 5G signálu. Možná ukáže také čtečku otisků prstů přímo v displeji a zmizí typický výřez v horní části. Kromě toho ovšem Apple letos nejspíše představí také nepřímého nástupce populárního modelu SE.

Možná podoba iPhonu SE 2, někdy také označovaného jako iPhone 9. 

Japonský blog Macotakara nyní přinesl informace, které získal od zvědů na veletrhu CES 2020. Zde zdroje z dodavatelského řetězce naznačily, že Apple připravuje model na základě iPhonu 8. Dostane ovšem větší, konkrétně 5,4palcovou obrazovku a Face ID. Vzhledově se tak bude podobat spíše modelům vycházejících z iPhonu X. Abychom celou situaci ještě více zamotali, iPhone, který Macotakara popisuje, není iPhone SE 2. V jeho podání má totiž jít o další modelovou řadu v nabídce.

Tady najdete každý počítač od Applu. Dubajský programátor má jednu z nejlepších sbírek na světě

Zpráva japonského magazínu působí poněkud zmateně. Ostatní weby zaměřující se na dění kolem společnosti Apple se přiklánějí k tomu, že záhadný nástupce iPhonu 8 s 5,4palcovou obrazovkou je spíše opravdu nástupce iPhonu SE 2, případně, že Macotakara spojil několik spekulace o několika telefonech v jednu. Tato verze zní nejpravděpodobněji. Analytik Ming-Chi Kuo totiž už dříve tvrdil, že Apple letos ukáže iPhone s 5,4“ displejem. Pravda by se měla ukázat už v březnu, kdy bude nejlevnější iPhone v nabídce Applu představen.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button