Novinky

Nahlédněte do divadla Steva Jobse, kde Apple za pár dní představí iPhone 8

Apple Campus 2 se zanedlouho stane novým sídlem kalifornské společnosti. Součástí majestátně působící stavby bude i divadlo pojmenované po Stevu Jobsovi, kde se mimo jiné odehraje již 12. září premiéra dlouho očekávaného iPhonu 8. Doposud jsme měli možnost celý komplex vidět ze záběrů pořízených dronem. Nyní se ovšem objevily nové snímky, které dávají nahlédnout i do nedokončených útrob. Podzemní divadlo nabízí 1000 míst k sezení, které zanedlouho obsadí pozvaní novináři a vývojáři z celého světa. Fotografie ukazují stav z června letošního roku, kdy ještě nebylo kompletně hotové. Přesto si z nich lze udělat poměrně jasnou představu o prostornosti interiéru a jeho rozvržení.

Ze snímků je patrné, že při stavbě bylo použito velké množství přírodního dřeva, což je v přímém kontrastu se střechou z uhlíkových vláken či skleněnými stěnami vestibulu. V porovnání s předchozími prostory, které si Apple na své akce pronajímal, jde o skromnější prostory. Možnost se dostat na jakoukoli budoucí konferenci proto bude daleko prestižnější výsadou. Nedávno se také objevilo několik zajímavých diagramů divadla Steva Jobse, díky čemuž se předstihem vědělo u budoucím uspořádání celého prostoru.

Appple Campus 2 je stavba plná nejmodernějších technologií, na jejímž návrhu se podílel samotný Steve Jobs. Celý komplex bude z velké části energeticky soběstačný a pouze nezbytné minimum elektrické energie bude pocházet z veřejné sítě. Uvnitř prstence se budou nacházet relaxační místa a zahrady, které poslouží jako zdroj ovoce a zeleniny pro místní kantýnu.

Tato zařízení Apple představí ještě do konce letošního roku

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button