Novinky

Na internet uniklo video odhalující fialový iPhone 14 Pro v celé jeho kráse

Od oficiálního uvedení nového iPhonu 14 nás dělí posledních pár dní. Již 7. září se totiž odehraje slavnostní premiéra všech chystaných modelů včetně Apple Watch Series 8. Na internetu se však s předstihem objevily snímky maket iPhone 14 Pro, které odhalují jeho podobu a barevné varianty.

Fotografie pochází z čínské sociální sítě Weibo, kde se objevily jako první. Na nich pózuje atrapa iPhonu 14 Pro v zlaté, grafitové a stříbrné variantě, které známe již z předchozích let. Letos k tomu Apple přidá ještě novou modrou a tmavě fialovou barvu.

Foto: weibo

V případě fialového iPhonu 14 Pro se spekuluje o tom, že tato varianta bude měnit svůj odstín v závislosti na světelných podmínkách. Za tímto efektem má údajně stát nový typ povrchové úpravy. Bližší pohled na fialový iPhone 14 Pro přináší také krátké video, které se nedávno objevilo na Twitteru. Krátký klip odhaluje již dříve avizované změny v podobě většího modulu hlavního fotoaparátu a jiného řešení Face ID modulu.

Jelikož má jít o reálné zařízení a nikoli o plastovou atrapu, je více než pravděpodobné, že takto bude skutečně vypadat iPhone 14 Pro ve fialové barvě. Co na něj říkáte a jde podle vás o atraktivní barvu, nad kterou budete přemýšlet? Dejte nám vědět v diskuzi. 

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button