Novinky

Na App Store se objevila nová hra ve stylu Pong. Je určena pro iPhone 14 Pro a využívá výřezu Dynamic Island

Dynamic Island je bezpochyby jednou z nejvýznamnějších novinek u nových iPhone 14 Pro, a to především díky způsobu, jakým jej Apple do těchto modelů implementoval. Ve schopnosti udělat z neduhu přednost totiž Apple naprosto exceluje a namísto nevzhledného průstřelu v horní části displeje se stal Dynamic Island novým způsobem, jak interagujete se svým iPhone. Ať už voláte, posloucháte hudbu, podcast či právě používáte mapy, Dynamic Island vám neustále zobrazuje ty nejdůležitější informace z těchto aplikací.

Nyní jsme se však dočkali i aplikace od třetí strany, která tento průstřel využívá. Jedná se o hru s názvem „Hit the Island“ od vývojáře Kriss Smolka. Celá hra je vytvořena ve stylu Pong, takže vaším úkolem je odrazit malý míček ze spodní strany displeje až na Dynamic Island, a tím získat zásah. Za každý zásah poté dostanete jeden bod a cílem je tedy samozřejmě získat těchto bodů co nejvíce. Postupem času se poté míček zrychluje a hra se stává těžší a těžší. 

foto: Macrumors

Ačkoliv je jasné, že se jedná pouze o jednoduchou oddechovou hru, zajímavá je právě její integrace s Dynamic Island. Pokud byste si chtěli tuto hru zahrát, tak je k dispozici zdarma v obchodě Apple App Store, a to dokonce i pro starší iPhony s výřezem. Hra se poté pochopitelně u iPhone s většími výřezy stává trochu lehčí, ale i tak vás rozhodně alespoň na pár minut zabaví. 

Tomáš Kočí

Student elektrotechnické školy, který doslova propadl technologiím všeho druhu. Jeho největší vášní jsou počítače, mobilní telefony a audio technika, a samozřejmě také vše, co souvisí se společností Apple. Volný čas tráví hraním na trubku a na bicí.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button