Novinky

Modely iPhonu 13 dorazí včas, tvrdí známý analytik

Mnoho společností tento rok čelilo obtížím, které byly spojené s pandemií koronaviru. Mezi tyto firmy patří i kalifornský gigant, Apple. Nové iPhony, společně s další várkou zařízení většinou přichází v září. Letos to ovšem bylo jinak. Nové modely iPhonu 12 přišly až v říjnu, přičemž dražší varianta, iPhone 12 Pro Max začala prodávat o několik týdnu později. V roce 2021 by se vše mělo zase vrátit do starých kolejí a nový iPhone 13 by podle důvěryhodného Apple analytika měl přijít tradičně v září. 

V investorské poznámce, kterou jako první získali redaktoři z magazínu 9to5Mac, známý Apple analytik Ming-Chi Kuo zmiňuje, že výroba a prodej modelů iPhone 13 bude stejná jako u všech předešlých zařízení, vyjma modelů iPhone 12. Je tedy velmi pravděpodobné, že iPhone 13 přijde bez jakýchkoliv zpoždění.

Tento rok společnost Apple nebyla schopna připravit iPhone 12 včas. A to hlavně kvůli pandemii COVID-19, která značně ovlivnila chod továren, a většina zaměstnanců byla nucena pracovat z domova. Živým důkazem je fakt, že iPhone 12 a iPhone 12 Pro dorazily do obchodů týden po představení. Na iPhone 12 mini a iPhone 12 Pro Max si zájemci museli počkat až do listopadu. Tak to příští rok snad vše vyjde jak má.

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button