Novinky

Minitest 3D tvrzeného skla s hliníkovým rámečkem: když chcete stylovou ochranu

Pokud patříte do skupiny uživatelů, kteří chtějí displej svého iPhonu uchránit před poškozením, dříve či později skončíte u tvrzeného skla. Z podstaty věci jde o nejefektivnější způsob, jak se vyvarovat drahé návštěvě servisu. Ve spolupráci s internetovým obchodem www.tvrzenysklo.cz jsme se proto rozhodli otestovat několik typů tvrzených skel a poradit vám, jak vybrat tu nejlepší variantu. První volba padla na 3D tvrzené sklo s hliníkovým rámečkem.

3dskloramecek_test2

Tento typ se chlubí kvalitním tvrzeným sklem, které kryje kompletně celou přední stranu iPhonu. Po obvodu je navíc vyztuženo rámečkem z hliníku, který ještě více přispívá k celkové ochraně v případě pádu na tvrdou podložku. Mezi další výhody patří vysoká odolnost (9H), tloušťka pouhých 0,26 milimetru a olefóbní vrstva zabraňující nadměrnému ulpívání otisků.

3dskloramecek_test3

Součástí balení je kromě skla samotného dvojice hadříků a sada samolepek pro odstranění prachových částic z displeje. Co se týče aplikace, ta probíhá standardním způsobem. Pokud chcete dosáhnout co nejlepšího výsledku, klíčem k úspěchu je perfektně vyčištěný displej. Následně už stačí sloupnout fólii ze zadní strany skla a opatrně přiložit na displej iPhonu. Případných bublinek se lze zbavit vyhlazením do stran za pomoci platební karty. Po pár dnech používání mě mile překvapilo, že displej tolik netrpí na ulpívání otisků. Je tedy evidentní, že oleofóbní vrstva funguje přesně tak, jak prodejce deklaruje.

3dskloramecek_test4

Internetový obchod www.tvrzenysklo.cz nabízí 3D tvrzené sklo s hliníkovým rámečkem ve čtyřech barevných barevných variantách (spacegrey, gold, silver a rosegold) za 399 Kč. Pokud bychom měli stručně zhodnotit naše dojmy, budou vesměs pozitivního charakteru. Mezi klíčové benefity patří precizní zpracování chránící celou přední stranu iPhonu a hliníkový rámeček, který si můžete sladit s barvou smartphonu.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

2 Komentáře

    1. Řekl bych, že je to hodně subjektivní pocit, někomu to může vyhovovat a ocení jeho ochrannou funkci především. Dívky mohou tento typ skla brát také jako „modní doplněk“ pro svůj iPhone.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close