Novinky

Ming-Chi Kuo o nových iPadech: letos se představí iPad s 10,8“ obrazovkou, příští rok se ukáže nový iPad Mini

iPady se postupem času stávají stále důležitější součástí nabídky společnosti Apple. Technologická úroveň tabletů totiž už pokročila na takovou úroveň, že se stávají rozumnou alternativou k přenosným počítačům. Aby tak firma držela krok s dobou, připravuje i pro letošní rok omlazení své produktové řady. Novinky se pravděpodobně představí v září, kdy společnost pravidelně světu ukazuje nové iPhony.

 

Spekulace o iPadech, které nahradí aktuálně prodávané řady, pocházejí z toho snad nejdůvěryhodnějšího zdroje. Veřejnosti je totiž předčasně odhalil Ming-Chi Kuo, který je spolehlivými informacemi ze zákulisí Applu známý. Od jeho informátorů víme, že Apple by měl v druhé polovině letošního roku představit iPad s uhlopříčkou obrazovky 10,8 palců. Kuo bohužel nespecifikoval, zda půjde o novou generaci iPadu 10,2 palců nebo iPadu Air, který má 10,5 palců.

iPhone 12 bez nabíječky v krabici? Analytici z Barclays se pustili do divoké spekulace

Představení nástupce současné páté generace iPadu Mini si Apple pravděpodobně nechá až na příští rok. Svůj nejmenší tablet Apple aktualizuje s odstupem několika let. Úhlopříčka obrazovky by měla vyrůst. Ze současných 7,9 palců na 8,5 palců. Velmi pravděpodobně iPady dostanou také nové řady procesorů. Kuo dále doplňuje, že nové iPady dostanou do krabice 20W nabíječku, tedy stejnou, jakou Apple balí do krabic s iPhonem 11 Pro.

Zdroj
Macrumors

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button