Novinky

Logitech POWERED: stylový stojánek pro iPhone s bezdrátovým nabíjením

Společnost Logitech představila nový bezdrátový nabíjecí stojánek Logitech POWERED. POWERED je bezdrátový nabíjecí stojánek pro iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X navržený ve spolupráci se společností Apple. Umožňuje iPhone nejen snadno nabíjet, ale zároveň ho také používat. Pro vyšší komfort nabízí stojánek POWERED nabíjení ve svislé i vodorovné poloze.

Stojánek POWERED staví na estetice a koncepci iPhonu, zjednodušuje proces bezdrátového nabíjení a umožňuje udržovat stálé spojení se světem i během nabíjení,“ řekla Michele Hermann, viceprezidentka pro mobilní řešení ve společnosti Logitech. „Na rozdíl od běžných nabíjecích podložek se nemusíte namáhat se správným umístěním telefonu – stačí jen zasunout iPhone do kolébky. Je to opravdu kouzelně snadné a pohodlné zejména pro uživatele iPhonu X, kteří mohou jednoduše odemykat telefon pomocí Face ID.

S POWERED je hračkou sledovat video, číst recept, sledovat oznámení nebo komunikovat přes FaceTime, i když je iPhone umístěn v nabíjecím stojánku. Pogumovaná kolébka ve tvaru „U“ udržuje iPhone ve stabilní poloze i s ochranným pouzdrem s tloušťkou až 3 mm, takže se dá bezpečně a nepřetržitě nabíjet. POWERED má certifikaci pro standard Qi, je optimalizován pro iPhone a obsahuje ochranu proti přehřátí, která pomáhá regulovat teplotu.

LED v horní části stojánku informuje o nabíjení iPhonu, zůstává však skryta za telefonem, takže nepůsobí rušivým dojmem. POWERED je stylovým doplňkem iPhonu doma i v kanceláři a snadno zapadne do každého interiéru. Nabíjecí stojánek Logigech POWERED by měl být dostupný v srpnu 2018 za doporučenou maloobchodní cenu 2 199 Kč.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

2 Komentáře

  1. Mně to přijde zvrhlý tenhle koncept. Telefon stejně musí být ve stojánku, jako když je nasazený na konektoru. Výhodu v tom nevidim. Chápu bezdrátový nabíjení plackou na stole kam telefon jenom položim ale takhle… Navíc pomíjim optimální polohu, kdy se telefon nabíjí minimálně za to maximálně hřeje. Prostě furt ho musim strkat úplně ideálně do stojánku, za mě tu nevidim žádný pokrok.

    1. Mě se to naopak líbí. Jasně že bych taky rád viděl bezdrát. nabíjení v pravém slova smyslu. Ale od toho nás asi dělí ještě spousta let. 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button