Novinky

Letošní rok bude na iPady bohatý. iPad Pro si půjčí funkce z iPhonu X, objeví se i nový iPad Mini

Zdá se, že letošní rok bude na nové produkty Applu poměrně bohatý. Vedle druhé generace iPhonu SE se totiž vylepšení dočká i modelová řada iPadů. Francouzský web Consomac si všimnul, že si Apple u Euroasijské ekonomické komise nechal zaregistroval nové typy tabletů. Registrace je nutná pro prodeji na euroasijských trzích, jako je Arménie, Kazachstán, Kyrgystán, Bělorusko nebo Rusko.

Sériová čísla, která si Apple nechal u komise zaregistrovat jsou A1893 and A1954, což jsou označení, která se žádným současným iPadem v prodeji nekorespondují. Tato čísla však naznačují, že by se vylepšení mohl dočkat lowcostový iPad s 9,7 palcovou obrazovkou. Druhým kandidátem na upgrade by mohl být nejmenší iPad Mini, který zůstal loni beze změn.

Nová generace tabletu iPad Pro si vezme to nejlepší z iPhone X

iPadové novinky naznačují také kódy, které programátoři odhalili v nejnovější verzi operačního systému iOS. Ty ukázaly, že letos představené iPady by se mohly dočkat inteligentního systému rozpoznávání obličeje Face ID a bezrámečkového displeje ve stylu iPhonu X. Podobné vylepšení však můžeme čekat spíše u řady iPad Pro. Těch bychom se měli dočkat až v druhé polovině letošního roku.  První iPady ale možná dorazí už v březnu. Vedle nového iPadu mini a iPadu Air s americkou cenovkou 329 dolarů, spekuluje web Digitimes také o ještě levnějším tableu, jež by se mohl prodávat za 259 dolarů.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button