Videa

Letní výběr gadgetů, co vám zpříjemní letní dovolenou

Léto je v plném proudu a mnozí z vás se chystají na dovolenou, festivaly, nebo na výlety do přírody. A jelikož žijeme v digitální době, většina z nás se neobejde bez nejrůznějších vychytávek a doplňků, které si bereme s sebou. Prostřednictvím našeho sesterského projektu GizLife jsme si pro vás připravili video, které se soustředí na příslušenství z několika kategorií. Všechny gadgety také prošly naším redakčním testováním – odkazy na jednotlivé recenze naleznete pod videem. Kromě tipu na levnou akční kameru od Xiaomi se dozvíte naše dlouhodobé zkušenosti s fotografickým gripem Shoulderpod S1, který jsme si doslova zamilovali.

V druhé polovině videa vám ukážeme, jak řešit migraci a případně i zálohu dat v iPhonu a na závěr se dozvíte o netradiční powerbance, co zvládne nabít iPhone a Apple Watch zároveň. S výjimkou akční kamery Xiaomi Yi si můžete na našem webu přečíst podrobné recenze všech produktů, které jsou ve videu zmíněny.

Shoulderpod S1: Geniálně jednoduchá cesta k profesionálním záběrům

Recenze SanDisk iXpand Flash Drive: Když rozdílná konektivita není překážkou

Recenze MiPow Power Tube 6000: Nabíjejte Apple Watch a iPhone zároveň

Co je GizLife?

GizLife je Youtube kanál se zaměřením na moderní technologie. Smyslem projektu je produkce videoobsahu ze světa výpočetní a mobilní elektroniky. Název GizLife vznikl složením slov Gizmo (výraz pro gadget) a Life (život), což přímo koresponduje s aktuální dobou, v nímž si technologie získávají stále silnější místo.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button