Novinky

Kamery mydlink od D-Link dostaly podporu pro nahrávání do cloudu

Společnost D-Link oznámila zavedení nové služby mydlink Cloud Recording, která poskytuje zákazníkům bezpečné místo pro nahrávání, ukládání a sdílení záběrů pořízených doma nebo v kanceláři. 

Služba je podporována širokou škálou kamer mydlink od společnosti D-Link a nabízí bezpečný způsob ukládání videozáznamů z domácnosti nebo kanceláře vždy, když je zjištěn podezřelý pohyb nebo zvuk. Majitelé účtu mohou snadno a rychle sdílet videa s rodinou a přáteli. Záznamy jsou uchovávány zdarma po dobu 24 hodin s možností upgradovat na jeden z cenově výhodných placených plánů, které prodlužují dobu uložení na 30 dnů a podporují až 10 připojených kamer.

Aplikace mydlink je zcela zdarma a umožňuje z libovolného místa na světě nahrávat přímo do cloudu, prohlížet uložená videa nebo v reálném čase sledovat, co se právě nahrává. Služba mydlink Cloud Recording dává uživatelům úplnou kontrolu nad tím, co a kdy se nahrává, a dokáže spolupracovat s virtuálními pomocníky Amazon Alexa a Google Assistant nebo využívat programovací platformu IFTTT (If This Then That).

Uživatelé mohou pomocí aplikace přidávat svoje domácí a kancelářská zařízení, nastavovat automatické operace, zapínat a vypínat zařízení nebo aktivovat režimy ochrany soukromí i na několika zařízeních současně jedním klepnutím na příslušné tlačítko. Když je do aplikace mydlink zaregistrováno několik kamer, je možné sledovat dění v každém koutě domu nebo kanceláře přehledně na jediné obrazovce. 

Seznam kamer podporující službu Cloud Recording

  • mydlink™ Pro Wire-Free Camera Kit (DCS-2802KT-EU)
  • mydlink™ Mini HD Wi-Fi Camera (DCS-8000LH)
  • mydlink™ HD Wi-Fi Camera (DCS-8010LH) 
  • mydlink™ HD 180 Degree Wi-Fi Camera (DCS-8100LH) 
  • mydlink™ Full HD Wi-Fi Camera (DCS-8300LH)
  • mydlink™ Full HD Pan & Tilt Wi-Fi Camera (DCS-8525LH)

Více informací o mydlink™ Cloud Recording a sortimentu IP bezpečnostních kamer D-Link najdete na této adrese.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button