Novinky

Jedenáctileté dívce vzplál její iPhone 6 přímo v ruce. Apple událost vyšetřuje a poskytne jí nový

Teprve jedenáctiletá dívka z Kalifornie má se svým iPhonem nemilé zkušenosti. Podle jejich slov její iPhone 6 z ničeho nic vzplál, a to přímo v její ruce. Dívka prozradila, že svůj iPhone používala pouze na sledování videí na YouTube.

„Sedla jsem si a v rukou měla svůj telefon. Najednou jsem uviděla všude létat jiskry a rychle ho odhodila na deku. Telefon mi do ní vypálil díry,“ řekla Kayla Ramos.

Matka mladé Kayly se spojila s Applem a byla instruována, aby donesla zničené zařízení do servisního střediska. Společnost rodině údajně poskytne nový iPhone a vyšetří příčinu celého neštěstí.

Apple obecně tvrdí, že za problémy, které můžou způsobit vznícení, může být několik věcí. Jednou z nich je i používání neoriginálního nabíjecího příslušenství. Ve zmíněném případu ale rodina tvrdí, že ani jedna z věcí se jejich iPhonu 6 netýká.

Určitě nejde o první případ toho, kdy se jablečný smartphone vznítil. V některých případech šlo pouze o přehřátí telefonu a následné nevhodné umístění přístroje – například pod polštář. Výjimku netvoří ani MacBooky. Ostatně jsme vás nedávno o jednom z případu informovali (článek zde).

Apple ale není jediný, komu se z jakéhokoliv důvodu občas vznítí nějaký ten kus. Připomenout si můžeme třeba častokrát sežehnutý korejský Samsung Galaxy Note 7 v roce 2016. V tehdejším případě byly na vině vadné baterie.

Zdroj
9to5mac

Dominik Lipavský

Rád čtu a občas také píšu o všem, co souvisí s firmou Apple, technologiemi a mobilní elektronikou. Volný čas nejraději věnuji sportu a své drahé polovičce.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button