iOSiPadiPhoneiPodKe staženíNovinkyWatch

Tapeta na týden #10

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Jako každou neděli vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnější. Tapety jsou určeno pro použití na displejích iPhonu, iPadu a Apple Watch.

Náš první kousek zaujme pestrými barvami a zajímavou texturou. Kombinace zelené a fialové působí harmonickým dojmem. Jsme si tedy jisti, že zaujme většinu z vás. Jednoduchý a zároveň neotřelý optický efekt nepůsobí rušivě, díky čemuž se tapeta skvěle hodí jako pozadí na hlavní obrazovku.

91_2-750x579iPhone
iPad
Apple Watch

Druhá tapeta staví na geometrických tvarech a rovných liniích. Pozadí je tvořeno sériemi trojúhelníků s 3D efektem, který nejlépe vynikne na zamykací obrazovce. Vzhledem k použitým barvám tuto tapetu doporučujeme všem majitelům tmavých variant, se kterými bude červená barva skvěle ladit.

91_1-750x509

iPhone
iPad
Apple Watch

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám sdělte, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button