Novinky

iPhone 12 je za dveřmi. Analytici už začínají spekulovat o jeho nástupci

Září už je za námi a my stále čekáme na představení nových iPhonů. Vše naznačuje tomu, že bychom se jich měli dočkat už tento měsíc. Podobně jako každý rok, i letos víme s předstihem, co můžeme od nejnovější generace iPhonu očekávat. Možná i proto už se začíná spekulovat o tom, co přinese iPhone, který se světu představí až příští rok. Prozatím mu tedy můžeme říkat iPhone 13. Příští rok se Apple pravděpodobně do odvážnějších novinek pouštět nebude. Pouze lehce omladí iPhone 12, který bude tou dobou v prodeji už necelý rok. 

Zdroj: 9to5Mac

Svého nástupce dostane kompletní čtveřice smartphonů, která se za několik týdnů představí. Jedna z největších inovací by se měla odehrát u displejů. Jejich jednotlivé úhlopříčky zůstanou zachovány, iPhony roku 2021 ovšem dostanou 120Hz displej. To zobrazovací schopnosti připravovaných iPhonů pozvedne opět o úroveň výše. Doposud procházela s každou novou generací iPhonu vždy nejpodstatnější změnou jeho kamera. Příští rok by tomu takto být nemělo. Dvojice levnějších modelů údajně dostane stejnou techniku, jako iPhone 12. Dražší modely “Pro” se pak dočkají větších snímačů.

První benchmarky nového iPadu Air 2020 s čipsetem A14 Bionic předčily mnoho očekávání

Analytik Ross Young ze společnosti Mizuho Securities, který s těmito informacemi přišel, dále ve své zprávě zmiňuje také iPhone SE. Ten v nabídce společnosti ještě nějaký čas zůstane v nezměněné podobě. Apple totiž s aktualizací nejlevnějšího iPhonu počítá až na rok 2023. Je možné, že v tomto roce se i nízkorozpočtový iPhone dočká bezrámečkového designu, který podědí po iPhonu 11. Dostane tedy 6,1 palcový LCD displej a totožnou kameru. Apple tak bude pokračovat v trendu zvětšování svých SE modelů, respektive v recyklaci starších modelů.

Zdroj
Macrumors

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button