Novinky

iPad Pro dorazí společně s novou generací Apple Pencil

Chytrá tužka Apple Pencil se stala vcelku oblíbeným kusem příslušenství pro uživatele iPadů. Ač se zpočátku jednalo o trochu kontroverzní produkt. Otec Applu Steve Jobs byl totiž známý svou nenávistí ke stylusům. Vlastně je skrze první iPhone dokázal v minulém desetiletí vymýtit ze světa. Apple Pencil ale už několik let dokazuje, že své místo na trhu má. Jde o nástroj, který oceňují především kreativci. Proto nemůže být divu, že Apple chystá představení už třetí generace netradiční tužky.

Zdroj: Mr White/ macrumors

Na čínských sociálních sítích se už dokonce objevil snímek, která má zachycovat právě třetí generaci Apple Pencil. Je dost možné, že novinka se světu představí už za několik dní společně s novými iPady. Apple totiž na 20. dubna ohlásil akci s názvem Spring Loaded. Nemůže jít o nic jiného než o představení nových produktů. Jaro už docela tradičně patří iPadům, a to především high-endové řadě Pro. Dávalo by tedy smysl, kdyby se třetí generace Apple Pencil ukázala společně s novým iPadem Pro.

Známe podobu první novinky, kterou Apple představí příští týden na jarní keynote

Podle uniklé fotky to na první pohled vypadá, že se toho moc nezmění. Je pravdou, že produkt, který má tvar tužky nenabízí designérům mnoho prostoru k vyřádění. Dá se tedy očekávat, že její tvůrci se zaměří spíše na technologické vychytávky. Pokud je obrázek, jež se objevil na čínském internetu důvěryhodný, dostane nová Apple Pencil o něco větší hrot. To přihrává právě implementaci nových technologií. Mluví se také o tom, že Apple Pencil 3 přinese funkce exkluzivní pouze pro nový iPad Pro.

Zdroj
Macrumors

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button