Novinky

Známe podobu první novinky, kterou Apple představí příští týden na jarní keynote

Už za pár dní se odehraje první letošní keynote Applu, od které se očekává hned několik novinek. Za téměř jisté lze považovat uvedení nové edice krytů a dalšího drobné příslušenství pro iPhony a Apple Watch. V podstatě jde ze strany Applu o nepsanou tradici, která se opakuje každý rok. S potvrzením této domněnky přišlo hned několik fotografií, které se v uplynulých dnech objevily na Twitteru.

Zdroj: Majin Bu

Uživatel Majin Bu sdílel hned několik snímků zachycující nové silikonové MagSafe kryty pro iPhone 12/12 Pro. Těšit se můžeme na sedm pastelových barev, s jejich pomocí si budeme moci navodit tu správnou jarní náladu. Kromě krytů se s nejvyšší pravděpodobností objeví také nové řemínky pro Apple Watch ve stejných odstínech.

Nové kryty a řemínky však nebudou jedinými novinkami. Podle dosavadních predikcí přijde řeč na nový iPad Pro, lokalizátory AirTags a dost možná i další generaci Apple TV. Ve hře zůstává také scénář, podle něhož bychom mohli přivítat pár nových Maců. Osobně však tuto variantu nevidím jako reálnou, jelikož většina úniků hovoří o tom, že nových počítačů se nedočkáme dříve než v polovině letošního roku.

Zdroj: Majin Bu

Jarní Apple keynote se odehraje 20. dubna v 19:00 SEČ. Naše redakce bude veškeré dění pečlivě sledovat a po skončení akce se můžete tradičně těšit na souhrnné články, postřehy a další obsah.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close