Novinky

Instagram v novém: Nový vzhled více zapadá do desingového jazyka iOS

Populární fotografická síť instagram, která patří do portfolia Facebooku, dnes do světa vypustila jednu z největších aktualizací za celou dobu své existence. Ta kromě celkové optimalizace systému přináši také poměrně radikální změnu designuu uživatelského prostředí. Vzhled Instagramu tak od dnešního dne přestal hrát barvami a místo toho se oblékl do decentního černo-bíleho kabátku.

https://vimeo.com/166138104

Podobné změny vybraní uživatelé zaznemanali už před několika týdny, kdy Instagram své nové prostředí testoval. Nyní je však aktualizace dostupná také široké veřejnosti. Po několika chvílích s novým Instagramem můžeme také potvrdit odladěnější a celkově příjemnější chod aplikace, která nyní navíc více zapadá do designového jazyka operačního systému iOS.

13211181_10204787764252762_242219405_o

Velmi výraznou proměnou prošla také ikona aplikace, která nyní více koresponduje s novým vzhledem. Stejnými změnami prošla také webová verze Instagramu.

Líbí se vám nová tvář Instagramu, nebo vám přišla předchozí verze lepší? O své názory se můžete podělit formou komentáře pod tímto článkem.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button