Novinky

I když je iPhone 13 ještě daleko, už tušíme, jak by mohl vypadat

Ač je rodina iPhonu 12 na pultech obchodů stále poměrně novým zbožím, v Applu už musejí pilně připravovat jeho nástupce. Okolo léta totiž obvykle startuje výroba. To znamená jediné, spekulací o novém iPhonu bude každým dnem přibývat. I když se některé z nich jistě nakonec nepotvrdí, celkově nám už s předstihem pomohou utvořit si poměrně přesný obrázek o tom, jak bude novinka vypadat, případně co pro nás Apple chystá v následujících letech.

Zdroj: CeskyMac.cz (autor fotografie: Ruslan Botsyurko)

Nedávno japonský magazín Mac Otakara informoval o tom, jak by měl vypadat iPad 9. generace. Nyní stejná redakce vypustila do světa utajované detaily o iPhonu 13, na jehož představení budeme čekat ještě minimálně 9 měsíců. Už dříve jsme psali o tom, že letošní iPhone žádné revoluční změny nejspíše nepřinese. Přesto by nás podle zdrojů MacOtakara mohl nový iPhone alespoň trochu překvapit. „Třináctka“ údajně přinese menší notch, tedy výstupek pro senzory umístěné na přední straně zařízení.

Spekulace omylem potvrzena: Apple opravdu vyvíjí auto a jedná o spolupráci s Hyundai

Připravovaný iPhone by mohl být také o něco tlustší. Pravděpodobně však půjde spíše o změnu, kterou běžný uživatel téměř ani nezaregistruje. Čínští dodavatelé obeznámení s detaily o nových iPhonech uvedli, že iPhone nabere asi čtvrtinu milimetru. S největší pravděpodobností se nezmění počet snímačů na zadní straně iPhonu. Mluví se také o tom, že i příští iPhone bude mít kvůli zadním foťákům onen nešikovný výstupek. Ve hře je ovšem osazení celé soustavy safírovým sklem, které by všechny snímače zakrylo a designově sjednotilo. Už dříve se také psalo o tom, že LiDAR dostanou od příští generace iPhonu všechny modely, ne jen dvojice s označením „Pro“.

Zdroj
9to5mac

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button