Videa

GizLife: 5 měsíců s iPhone 7 Plus. Stálo za to těch 30 tyček? (video)

Od chvíle, kdy jsem otevřel krabičku a poprvé zapnul iPhone 7 Plus (recenze) uplynulo již 150 dnů. V řeči dalších čísel to znamená přibližně 800 hodin aktivního používání, což osobně považuji za dostatečně dlouhou dobu na to, aby se naplno projevily všechny klady i zápory. Tato skutečnost mě nakonec dovedla k myšlence natočit video, které v několika minutách shrne veškeré zkušenosti bez jakýchkoli okolků.

IMG_8086

GizLife je Youtube kanál se zaměřením na moderní technologie a gadgety. Jeho smyslem je divákům a čtenářům webu Český Mac servírovat kvalitní obsah ve formě recenzí, seriálů, rozhovorů a soutěží. Pro pořádek – název GizLife vznikl složením slov Gizmo (synonymum pro gadget) a Life (život).

Zatímco ještě před pár lety byly gadgety záležitostí pouze pro geeky, v současnosti o ně projevuje čím dál větší zájem široká veřejnost. Stačí se podívat do nabídky prodejců elektroniky a okamžitě vám bude jasné, o čem je řeč. Chytré je dnes už téměř vše a pokud to nemá svou „smart“ alternativu nyní, brzy mít bude.

Gizlife

Stejně jako Český Mac i GizLife je tu především pro vás. Proto oceníme každou zpětnou vazbu, která je nesmírně důležitá. Pokud nám napíšete, jaká videa vás nejvíce zajímají a kterým se naopak vyvarovat, budeme vám za to vděční.

…Peace and GizLife

 

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button