Novinky

Fotograf vzal iPhone Xs na výlet. Podívejte se, co novinka dokáže

Rok co rok Apple u iPhonu vylepšuje jeho fotoaparát. Není tak náhodou, že snímač v jablečném telefonu je nejpoužívanějším fotoaparátem na světě. Výjimkou není ani poslední představená řada iPhonu Xs a Xs Max, která možnosti focení smartphonem opět povznesla na novou úroveň. To dokazují první zveřejněné snímky, které má na svědomí fotograf Austin Mann. V rámci testování kamery nového iPhonu se Mann vydal do exotických zemí, kde nafotil úchvatné snímky. Na zachycených momentech je zřejmé, že i letos iPhone nabídne jeden z nejlepších fotoaparátů na trhu.

iPhone Xs má stejný 12megapixelový duální snímač, jako jeho o rok starší předchůdce. Širokoúhlý objektiv a teleobjektiv tak opět dostaly clonu f/1,8, respektive f2,4. Oba nabízejí dvojitou stabilizaci obrazu, 2 x optický zoom, portrétní režim a HDR. Apple však přesto provedl spoustu dalších změň, které mají vést k ještě kvalitnějším fotografiím. Lepší výsledky má přinést hlavně zapojení takzvaného strojového učení, kdy procesor řady A12 dokáže díky neuronovým sítím a úzké spolupráci s novým snímačem vykreslovat co nejlepší možné fotografie.

Na kompletní galerii se můžete podívat zde.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button