Novinky

Facebook konečně vydal finální verzi aplikace Messenger pro macOS

Dlouho očekávaná aplikace je konečně dostupná pro macOS

Před několika týdny jsme vás informovali o tom, že Facebook začal testovat aplikaci Messenger pro macOS. Jako první se k aplikaci dostali uživatelé z Francie, Polska či Austrálie. Od včerejšího odpoledne si však Messenger pro Mac mohou stáhnout všichni uživatelé.

Aplikace je zdarma dostupná prostřednictvím App Store na Macu. Mesenger pro macOS podporuje skupinové videohovory a synchronizaci napříč všemi zařízeními. Příjemnou zprávou je také možnost přepnutí do tmavého režimu. To můžete učinit buď ručně, případně to nechat na automatice, která přebere vaše nastavení z macOS. Pokud patříte mezi uživatele, co si nevystačí pouze s písmenky, určitě budete mít radost z přítomnosti GIFů a samolepek.

Facebook si od Messengeru pro Mac slibuje, že jeho služba pro instantní komunikaci přitáhne ještě více uživatelů, kterým například nevyhovovalo webové prostředí či dávali přednost konkurenčním platformám.

Po krátkém testování se aplikace jeví jako stabilní a v podstatě umí naprosto vše, co Messenger pro iOS. Přecházení mezi konverzacemi je plynulé, vše reaguje svižně a obecně je vidět, že si Facebook dal opravdu záležet. Desktopový Messenger je dostupný kromě macOS také pro Windows.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button