Novinky

Elon Musk se opět snaží zaujmout. Začal prodávat surfová prkna s logem Tesly

I když se podle mnoha odborníků Tesla topí v problémech způsobených neustálými obtížemi při náběhu výroby Modelu 3, marketing má společnost vynikající. Dokazuje to například nedávná akce, kde další Muskova firma, Boring Company prodala 10 tisíc plamenometů. V podstatě se jednalo o crowdfoundingovou kampaň, jejíž účelem bylo získat finanční prostředky na vývoj firmy, která buduje tunely pro dopravu budoucnosti.

Ojedinělé nabídky se opět chopili překupníci

Je tak zřejmé, že lidé jsou ochotni se doslova poprat o takřka cokoliv, na co Elon Musk natiskne název jedné ze svých firem. Nejznámější z nich je samozřejmě Tesla, která se netají smělými ambicemi změnit svět automobilismu směrem k elektromobilitě. V uplynulých dnech tak Tesla na své stránky umístila produkt, který s automobilovým průmyslem ani v nejmenším nesouvisí. Jednalo se totiž o surfová prkna. Těch Elon Musk do prodeje uvolnil 200 s tím, že cena jednoho prkna činila 1500 dolarů. Netradiční produkt z nabídky automobilky zmizel během několika hodin a firma tak jednoduše vydělala 300 tisíc dolarů.

Otesánci Google a Facebook se vymkli kontrole. Úřady opožděně vymýšlejí způsoby, jak molochy regulovat

Prkna se prodávala v černém a červeném provedení, což jsou barvy typické právě pro vozy Tesly. Nabídku surfařských prken navíc společnost spojila s propagací svých aut. Na stránkách totiž bylo uvedeno, že toto prkno se snadno vejde do zavazadlového prostoru modelů S, X a 3. Šťastlivce, kteří si tento výrobek stihli koupit, navíc čeká vidina slušného zisku. Prkna se totiž ihned objevila na aukčním portále eBay, kde se prodávají za cenu až 5 tisíc dolarů.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button