Novinky

Oslavte s EaseUS Halloween a vyhrajte zdarma jeden z programů na obnovu smazaných dat

S příchodem konce měsíce srpna se blíží také Halloween. Tento původem anglosaský svátek vznikl na území dnešního Irska a postupem času se stal globální událostí. Pro velkou část světa to znamená převlékání do strašidelných kostýmů a provádění nejrůznějších žertů. Řada společností v případě svátku Halloween vidí marketingovou příležitost, jak potěšit své zákazníky, případně nalákat nové formou nejrůznějších akcí. Poměrně netradiční kampaň se rozhodl uspořádat tým EaseUS, který pro uživatele připravil tématickou soutěž.

easeus_halloween

První disciplína spočívá ve vytvoření fotografie či obrázku se strašidelnou tématikou. Tu následně stačí nahrát na Facebookovou stránku EaseUS a vyčkat do 31. října, kdy proběhne losování šesti výherců. Všichni šťastlivci obdrží cenu v podobě dárkového poukazu v hodnotě 30 dolarů. Druhá část kampaně nese podobu klasické loterijní tipovačky. V tomto případě se bude hrát o poukaz v hodnotě 10 dolarů na produkty EaseUS. Kompletní informace k pravidlům soutěže naleznete na stránkách EaseUS.

easeus-logo-1500

Společnost EaseUS stojí za nejoblíbenějšími programy na obnovu smazaných či jinak ztracených dat. Mezi uživateli se těší největší oblibě program EaseUS Data Recovery pro platformu Mac a aplikace EaseUS MobiSaver pro iOS. V obou případech jde o velmi propracovaný software, který je neocenitelným pomocníkem v momentech, kdy například omylem smažete fotky z dovolené a nemáte zálohu. Pokud tedy uvažujete nad pořízením podobného programu, zúčastněte se kampaně EaseUS a vyhrajte jednu z výše uvedených cen.

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button