Novinky

Bezdrátová nabíječka MagSafe Duo pózuje na prvním videu

Je to téměř měsíc, co Apple spolu s iPhony 12 (Recenze iPhonu 12 Pro) představil také dvojitou MagSafe Duo nabíječku. Jak už samotný název napovídá, nabíječka disponuje jak novým MagSafe nabíjením pro iPhony, tak magnetem pro dobíjení Apple Watch. Dvojice bezdrátový podložek je zabalena do úhledného rozkládacího pouzdra, ke kterému stačí připojit USB-C/Lightning kabel (v balení) a můžeme směle nabíjet.

Trochu na pováženou je fakt, že i přes svoji cenu 3 990 korun, nedodává Apple k této nabíječce potřebný 20W adaptér umožňující rychlonabíjení. Respektive, abychom byli přesnější, v balení nenajdeme vůbec žádný adaptér, ten je třeba si dokoupit zvlášť.

https://www.youtube.com/watch?v=mMokSOYzJUw&feature=emb_title

Nechme ale prodejní politiku kalifornského giganta chvíli stranou a pojďme se podívat, jak vypadá dvojitá MagSafe nabíječka v praxi. Podle videa je zřejmé, že magnet pro nabíjení Apple Watch je polohovatelný, což potěší hlavně uživatele, kteří mají hodinky položeny na nočním stolku. Vše je navíc zabaleno do úhledného, minimalistického designu.

Apple Watch Series 6 s odstupem dvou měsíců. Šel bych do nich znovu?

Apple neuvádí konkrétní rozměry nabíječky. Z videa je ale patrné, že při složeném stavu nebude problém ji strčit do kapsy. Dvojitá nabíječka MagSafe tak bude zřejmě jedna z nejlepších možných variant pro cestovatele. Jak se vím dvojitá nabíječka líbí a plánujete si ji koupit?

Zdroj
MacRumors

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button