Novinky

Držte si peněženky, Apple plánuje uvést obrovské množství nových produktů. Největší smršť přijde na podzim

Jak už jste si mohli na Českém Macu několikrát přečíst, letošní rok bude z pohledu Apple produktů obzvláště štědrý. Kromě toho, že se dočkáme u počítačů Mac završení přechodu na vlastní procesory z rodiny Apple Silicon, samozřejmě nezůstaneme ochuzeni ani o novou vlajkovou loď v podobě iPhone 14 a iPhone 14 Pro. To je ovšem pouze vrchol ledovce, jelikož Apple se údajně připravuje na uvedení celé plejády nových produktů.

K této zvěsti se nedávno vyjádřil Mark Gurman z redakce Bloomberg, k němuž se doneslo, že ta největší smršť novinek dorazí letos na podzim. Kromě již zmíněného iPhonu 14 se ke slovu přihlásí zbrusu nový MacBook Air a iPad Pro, který se jako vůbec první tablet od Applu pochlubí podporou bezdrátového nabíjení.

Apple uvedení první novinky v březnu

Další debut čeká také na Apple Watch Series 8, AirPods Pro 2 a novou generaci základního iPadu. Nástupce se dočká také 13“ MacBook Pro a 27“ iMac, který budou pohánět čipsety M1 Pro a M1 Max. Opomenout nelze ani dlouho očekávaný Mac Pro, který má podle dostupných informací nabídnout bestiální výkon čerpající z nové generace procesorů.

Zdroj: Unsplash (autor: Carles Rabada)

Všechny výše uvedené produkty se mají dočkat oficiálního odhalení až v druhé polovině roku. První vlaštovky se ovšem objeví již na jaře, respektive na keynote, která se údajně odehraje na konci března. Apple si tento termín vyhradil pro ohlášení třetí generace modelu iPhone SE. Společně s ním lze očekávat také uvedení nové kolekce příslušenství v podobě řemínku pro Apple Watch a ochranných krytů pro iPhone a iPad. V zákulisí se hovoří o tom, že jarní keynote by mohla přinést také nový 27“ iMac, který patří mezi nejočekávanější produkty letošního roku.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button