Novinky

Připravte se na hutnou dávku housu: Deadmau5 bude mít vlastní show na Beats 1

Populární hudební producent a herec Joel Thomas Zimmerman, známý též pod pseudonymem Deadmau5 oznámil spolupráci s rozhlasovou stanicí Beats 1. Kanadský umělec bude mít vlastní show s názvem „mau5trap presents“, která odstartuje již 18. března. Přestože neznáme další podrobnosti o obsahové stránce, s ohledem na Zimmermanovu tvorbu lze očekávat důraz na elektronickou a taneční hudbu.

deadmau5-beats-1-show-800x454Apple si velmi dobře uvědomuje sílu hudebního průmyslu a proto se snaží navázat partnerství se všemi klíčovými představiteli jednotlivých žánrů. Na Beats 1 jsme mohli slyšet hlasy takových superstar, jako je například Eminem, Dr. Dre, Pharrel, Haim či Major Lazer. V jednom z nedávných rozhovorů se Zane Lowe vyjádřil o umělecké svobodě, kterou Beats 1 a Apple Music nabízí.

Jelikož Apple svým hostům neklade žádná omezení či podmínky, lze s jistotou očekávat, že Deadmau5 to tento pátek rozjede na plné obrátky. Doporučujeme tedy nakoupit novou aparaturu, která zvládne nápor poctivého electro housu.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button