Novinky

WWDC 2023 je za rohem, těšíte se jako my? Nalaďte se oficiálním playlistem na Apple Music

Už za pár dní se dočkáme novinek ze stáje Applu. Mimo oficiálních pozvánek, všemožných úniků a spekulací si pro nás samotný Apple však připravil i oficiální hudební výběr skladeb, které mají navodit nedočkavcům tu správnou atmosféru. Některé z nich budou pravděpodobně i součástí samotné prezentace nových produktů.

Samotný playlist nese název “WWDC2023 Power Up” a je k dispozici všem předplatitelům služby Apple Music na tomto odkazu. Ve výběru je celkem 25 skladeb, je dlouhý hodinu a 15 minut. Najdete v něm jména jako například Dua Lipa, Nicky Minaj, Ed Sheeran, Post Malone a další. Apple nadcházející konferenci propaguje opravdu důkladně a na všech frontách. Dá se tedy předpokládat, že bude letošní jarní keynote skutečně zásadní a pro společnost velmi speciální.

zdroj: 9to5mac.com

Dle posledních informací by už 5. června v 19:00 našeho času mělo dojít k představení nových verzí všech jablečných operačních systémů (iOS a iPad OS 17, WatchOS 10, MacOS 14). Toto se dá říci téměř s jistotou, jelikož nové verze systémů jsou každoročně prezentovány ve stejnou dobu.

To však už neplatí pro nové fyzické produkty, kterých by tentokrát mělo přijít opravdu hodně. Mluví se o 15palcové verzi Macbooku Air s procesorem M2. Ten by měl ulehčit výběr notebooku nenáročným uživatelům, kteří vyžadují větší, než jen dosud dostupný 13palcový model. Spekuluje se o představení nových procesorů z řady M3. Zde je však otázkou, zda budou rovnou implementovány do některého ze základních zařízení (např. Mac Mini) nebo si tento krok Apple nechá na některou z dalších konferencí. Hlavním tahákem letošního jarního WWDC je ale určitě odhalení prvního přenosného VR/AR headsetu. Na ten se aktuálně upíná celý technologický svět a všichni jsme velmi zvědaví, jak se s touto kategorií zařízení samotný Apple vypořádá.

Vše se dozvíme už příští pondělí a na CeskyMac.cz vás o všech novinkách budeme samozřejmě průběžně informovat.

Adam Halamka

Rád používá Apple produkty, ale zajímá se i o technologie a gadgety obecně, jeho největší vášní jsou sluchátka všech kategorií a Star Wars, miluje psy, zbožňuje cestování po celém světě, dokáže ocenit kvalitní hudbu, kterou následně prezentuje v klubech jako dj.

Doporučené články

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button