Novinky

Další únik potvrzuje zvěsti o nové variantě iPhonu 14

Do uvedení nové generace iPhone 14 zbývá pouze pár měsíců. S tím jde ruku v ruce sílící vlna nejrůznějších úniků, které odhalují, jak budou chystané smartphony vypadat a jakou nabídnou výbavu. Již delší dobu se hovoří o tom, že Apple letos uvede čtyři varianty – iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro / Max.

Tyto domněnky nově potvrdila uniklá fotografie krytů, která se poprvé objevila na sociální síti Weibo. Na snímku si můžeme všimnout, že kryty korespondují s tím, co zatím o iPhonu 14 víme. Jde zejména o velikost modulu hlavního fotoaparátu, který má být opět o něco větší než u aktuální generace.

Ještě zajímavější je ovšem to, že Apple letos uvede rovnou dva velké smartphony. Kromě iPhone 14 Pro Max se totiž dočkáme také odlehčeného iPhonu 14 Plus. Z nabídky také zmizí model s přídomkem “mini“, který téměř nikdo nekupoval. Současný styl používání chytrých telefonů jde na ruku větším displejům, takže se vlastně není ani čemu divit. Pro část uživatelů to bude jistě zklamáním, ale tento krok se dal s ohledem na slabá prodejní čísla iPhonu mini očekávat.

Jak se těšíte na letošní iPhone 14 a uvažujete nad jeho pořízením? Dejte nám vědět v diskuzi.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button