Utility

Čeština pro SurplusMeter 2.0.3

Pokud máte internetové připojení s měsíčním limitem stahovaných dat, může se vám tento malý program hodit. Měří příchozí i odchozí data vašeho připojení a ukládá záznamy o objemu. Dává vám všechny možné statistiky jako například průměrné denní použití.

Statistiky se ukládají ve třech možnostech, množství příchozích/odchozích bytů, souhrn použitých a zbývajících MB a grafu kde vidíte na první pohled zda se blížíte ke svému datovému limitu.

SurplusMeter měří pouze objem dat vašeho připojení. Neprohledává žádná vaše data ani odkud pochází. SurplusMeter je zcela pasivní a neodesílá nikomu žádné vaše informace.

Originální anglickou verzi můžete stáhnout ze stránek vývojáře zde: SurplusMeter

Českou verzi programu SurplusMeter 2.0.3 můžete stáhnout zde

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Back to top button