Grafické programy

Čeština pro Pixelmator 2.0.1

Znáte Pixelmator? Levnější verzi Adobe Photoshop? Aplikace Pixelmator zaznamenala v posledních měsících obrovský úspěch. Byla ji udělena cena Apple Design Award a prodeje raketově vystřelily. Sám jsem Pixelmator zkoušel používat ještě v ranných beta verzích, ale byl pro mě nepoužitelný. S novou aktualizací na verzi 2.0 se vše změnilo. Program vypadá líbivě, je stabilní, jeho ovládání je velice podobné Adobe Photoshop a to vše zlomkovou cenu. Pokoušeli jsme se kontaktovat společnost stojící za zrodem tohoto programu, s tím, že by jsme pro ně měli hotovou českou lokalizaci, ale odpověď zněla, že nemají zájem. A ono proč taky, že? Proč se zaobírat malou zemičkou uprostřed evropy? Proto vám přinášíme češtinu do verze 2.0.1 ke stažení z našich stránek. Za češtinou stojí Jerry a patří mu velké díky.

Česká lokalizace je ke stažení zde.

Za češtinou stojí Jerry a pokud byste mu chtěli poděkovat a podpořit ho v dalším překládání můžete tak učinit malým dárkem zde:
Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Back to top button