Mac OS X

Čeština pro Mac OS X 10.3.9 Panther

Abychom měli češtiny kompletní dnes vám nabízíme ke stažení verzi pro Mac OS X Panther. Soubor stačí stáhnout, rozbalit, připojit obraz disku a nainstalovat. Po restartu bude systém v češtině.

Díky patří panu Vlastimilovi.

Soubor s češtinou můžete stáhnout zde.

Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

2 Komentáře

  1. Zdravím,
    nakolik je česká lokalizace Panthera aktuální?
    Moji rodiče používají 10.3.9, ale protože nevládnou jiným jazykem než češtinou, lokalizaci bych pro ně uvítal. Nehrozí, že jim eMaca úplně (omlouvám se za ten výraz, jiný mě nenapadá) rozeseru?

    1. Aktualizace je stejne aktualni jako system 10.3.9, tedy v tomto pripade nekolik let stara. Bohuzel vzdycky hrozi, ze se system “rozesere” proto je doporuceno pred velkymi zmenami doporuceno si udelat zalohu systemu. Zatim jsme, ale nemeli hlasen jediny pripad. Cestina by mela jit odinstalovat timto zpusobem (bohuzel testovano pouze na 10.4 a vyssi):
      http://www.ceskymac.cz/jak-odinstalovat-lokalizaci-mac-os-x/

Back to top button