Utility

Čeština pro Little Snitch 2.4.4 a starší

Firewall chrání váš počítač před nežádoucím hosty z internetu. Ale kdo chrání vaše soukromá data před odesíláním ven?

Chraňte své soukromí

Jakmile jste připojeni k Internetu, může aplikace potenciálně odeslat jakékoliv informace kamkoliv chce.

Někdy je to z dobrého důvodu, jindy na výslovnou žádost. Ale často tomu tak není. Little Snitch umožňuje zachytit tyto nežádoucí pokusy o připojení a umožňuje rozhodnout jak dále postupovat.

Little Snitch  informuje kdykoliv se program pokusí vytvořit odchozí připojení k internetu. Můžete se pak rozhodnout zda povolit nebo zakázat toto připojení nebo definovat pravidla jak zacházet s podobnými další pokusy o připojení. To spolehlivě zabraňuje, aby vaše soukromá data byla odeslána bez vašeho vědomí. Little Snitch pracuje nenápadně na pozadí a může také odhalit síťovou komunikaci související s činností virů, trojských koní a dalšího malwaru.

Určete komu důvěřujete

Little Snitch nabízí flexibilní možnosti konfigurace, které vám umožní udělit zvláštní oprávnění důvěryhodným aplikacím a zabránit ostatním, aby se připojovali k internetu. Budete upozorněni pouze v těch případech, které opravdu potřebují vaši pozornost.

Dávejte pozor na svůj provoz

Little Snitch obsahuje Network Monitor, ukazující podrobné informace o všech příchozích a odchozích síťových přenosů.
Ikona v menu poskytuje přehled o aktuální síťové aktivitě, a okno s obsáhlejšími informacemi se objeví automaticky v případě nových událostí.

Program Little Snitch  je dostupný ke stažení ze stránek vývojáře.

Čeština do aktuální verze 2.4.4 a starších je ke stažení zde

 

Za češtinou stojí Jerry a pokud byste mu chtěli poděkovat a podpořit ho v dalším překládání můžete tak učinit malým dárkem zde:

nebo lze použít platbu převodem na bankovní účet u České Spořitelny:
000000-0742610123/0800

Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

5 Komentáře

  1. Čeština do aktuální verze 2.4.4 je ke stažení zde. ODKAZ JE NEFUNKČNÍ. Prosím o opravu.
    Not Found
    The requested URL /LittleSnitch/LittleSnitch244.zip was not found on this server.
    Apache/2.2.21 (Unix) mod_ssl/2.2.21 OpenSSL/0.9.8r DAV/2 PHP/5.3.8 with Suhosin-Patch Server at cestiny.ceskymac.cz Port 80

    Diky

Back to top button