Utility

Čeština pro invisibliX 3.0

invisibliX je malá utilita Cocoa aplikace pro správu skrytých položky ve Finderu. Můžete snadno zobrazit / skrýt skryté soubory a složky ve vašem Finderu. Stejného výsledku můžete také dosáhnout postupem uvedeným v našem návodu, ale pokud se bojíte Terminálu tento program je vaše volba. Ovládání je velice snadné. Přetáhnete složku nebo soubory které chcete skrýt na okno programu a je hotovo.

Anglickou verzi programu můžete stáhnout ze stránek vývojáře zde: invisibliX

Českou verzi programu invisibliX 3.0 můžete stáhnout zde

Za češtinou stojí Jerry a pokud byste mu chtěli poděkovat a podpořit ho v dalším překládání můžete tak učinit malým dárkem zde:
nebo lze použít platbu převodem na bankovní účet u České Spořitelny:
000000-0742610123/0800

Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Back to top button