NovinkySoutěž

Český Mac zažívá nejlepší léto: Přes 16 tisíc návštěv za jediný den

V dubnu loňského roku se začala psát nová kapitola v historii magazínu Český Mac. Za myšlenkou obnovit zašlou slávu jednoho z nejpopulárnějších webů o Applu u nás se skrývalo nadšení Richarda Streita, pro kterého jsou produkty s nakousnutým jablkem ve znaku víc, než jen pouhá elektronika. Český Mac je fanouškovským projektem, jehož poslání spočívá v pravidelném přísunu novinek, recenzí produktů a užitečných tipů pro začínající i zkušenější uživatele. Ač to může znít jako klišé, primárním cílem je tvořit web, kam denně zavítáte pro čerstvé informace a rady. Chceme, aby se každý čtenář rád vracel a vždy našel něco zajímavého.

12523999_995212707201312_8178199853701824887_n

Abyste se u nás cítili dobře, pečlivě vám nasloucháme a podle toho upravujeme obsah i samotný web. A právě tato strategie se ukázala jako krok správným směrem. Odměnou nám je narůstající návštěvnost a podpora ze strany věrných fanoušků. Přestože většina z vás tráví letní měsíce spíše venku než u počítače, podařilo se nám dosáhnout rekordní návštěvnosti, která překročila hranici 16 000 za jediný den. Je to ten nejhezčí dárek, který jste mohli Českému Macu dát a za to vám neskonale děkujeme.

ceskymac_navstevnost

Utvrdili jste nás, že naši práci děláme dobře a můžete si být jistí, že polevit nehodláme ani na minutu. Každý z vás je motorem, co Český Mac žene dál po jeho cestě být tím nejlepší místem pro všechny, které zajímají Apple a moderní technologie. Abychom byli spravedliví, nesmíme zapomenout ani na naše partnery, jejichž okruh se stabilně rozšiřuje.

Jestli jste dočetli tento článek až sem, máme pro vás malé překvapení. Jako poděkování za vaši přízeň jsme ve spolupráci s internetovým obchodem obalynazakazku.cz připravili soutěž o kryty pro iPhone s vlastním motivem. Pro výhru je nutné udělat pouze dvě věci. Vyfotografovat sebe či kohokoli jiného, jak čte náš magazín a snímek zaslat na adresu soutez(zavináč)ceskymac.cz. Možnost vytvoření originálního krytu dostanou soutěžící, jejichž zpráva dorazí jako 10. a 20. v pořadí.

img_4247.jpg

Soutěž berte jako malou pozornost za vaši důvěru a čas, který na našich stránkách trávíte. Aktuálně připravujeme celou řadu novinek, které se dotknou jak obsahu, tak samotného webu.

Za celý tým Český Mac,

Richard Streit – manager projektu

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button