Novinky

Jarní soutěž o unikátní tričko Český Mac

Pravděpodobně s námi budete souhlasit, že jaro patří mezi nejkrásnější části roku. Na Českém Macu jsme se proto rozhodli toto období oslavit se všemi našimi fanoušky formou jarní soutěže o nová trička, na kterých jsme si tentokrát dali opravdu záležet. O jejich výrobu se postarala jihočeská street-wear značka Lidoop Clothing, která si zakládá na kvalitních a zároveň udržitelných materiálech. Naše nová trička jsou proto vyrobena z organické bavlny, při jejíž pěstování nebylo použito žádných pesticidů či syntetických hnojiv.

Pyšní jsme také na to, že všechna trička se mohou pochlubit GOTS standardem, což je nejpřísnější certifikace pro textilie vyrobené z organických materiálů. GOTS kontroluje celý výrobní proces od sklizně bavlny přes farmy až po továrny, kde dochází k finální produkci. GOTS má zároveň vysoké požadavky na etiku a sociální aspekty výroby. Velikou radost máme také z nového designu bílé varianty, kterou jsme pracovně nazvali “jungle edition” a za jejíž návrhem stojí kreativní šikulové z Lidoop Clothing.

Zdroj: CeskyMac (autor: Richard Streit)

Pokud tedy patříte mezi naše věrné čtenáře a chcete svůj šatník obohatit o kvalitní kousek nesoucí logo našeho webu, není nic snazšího, než se zapojit do soutěže a zkusit štěstí.

Pravidla soutěže:

  1. Sledovat Český Mac na Instagramu
  2. Dát like soutěžnímu příspěvku
  3. V komentářích pod soutěžním příspěvkem označit někoho z přátel

Náhodného výherce vybereme 9. dubna a vše vyhlásíme ve Stories na našem Instagramu.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button