Novinky

Apple zveřejnil další reklamu na iPhone 7 Plus: láká v ní mladé Číňany na kvalitní fotoaparát

Společnost Apple vypustila další reklamu s názvem “The City“, kde hraje hlavní roli stále aktuální iPhone 7 Plus. Zhruba minutový spot se celý odehrává v čínské metropoli Shanghai, kde mladý pár proplouvá ulicemi a vytváří vzájemné portréty s pomocí iPhonu 7 Plus. Smyslem reklamy je opětovné zdůraznění kvalit duální optiky, která za ideálních podmínek dokáže vykouzlit efektní snímky s rozmazaným pozadím. Tento styl fotografie se nejčastěji používá při pořizování portrétů, kdy rozostřené pozadí nás automaticky nutí k soustředění na fotografovanou osobou.

YouTube

No Description

Apple si herce a exteriéry nevybral náhodou – Čína patří mezi nejvýznamnější odbytiště jablečné elektroniky

Recenze iPhone 7 Plus: staronový vůdce mezi smartphony

Přiložený spot zapadá do celé série reklam, jimiž se Apple snaží zdůraznit přidanou hodnotu duální optiky. Přestože se názory veřejnosti na smysluplnost duálního fotoaparátu liší, jednoznačně jde o posun správným směrem. Do budoucna lze očekávat, že duální fotoaparát se stane nepsaným standardem pro všechny smartphony.

Štítky

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close