Novinky

Apple začal zákazníky upozorňovat, že navlékací řemínky Solo Loop pro Apple Watch, se mohou časem vytáhnout

Apple se rozhodl upravit jeden ze svých podpůrných dokůmentů, který má pomoci uživatelům vybrat optimální velikost navlékacích řemínků Solo loop pro Apple Watch. Solo loop je nový typ navlékacího řemínku, který nemá žádnou sponu a navléká se na ruku podobně jako gumový náramek.

První dojmy z Apple Watch Series 6: modrá je vážně dobrá

Řemínek je vyráběn z tekutého kaučuku, který Apple dál ošetřuje ultrafialovým zářením, čímž dociluje jemné povrchové úpravy. Solo loop je primárně určen pro aktivní uživatele, kteří s hodinkami cvičí, plavou a obecně často provozují sportovní aktivity.

Aby Apple pomohl svým zákazníkům s výběrem optimální velikosti, na kartě produktu je k dispozici průvodce, který nově obsahuje další pokyny a měřící techniky. Nově si tak uživatel nemusí nic tisknout a vystačí pouze s proužkem z papíru, tužkou a klasickým pravítkem. Nástroj vám pak v posledním kroku doporučí dvě možné velikosti, přičemž tu menší Apple uvádí jako doporučenou. Činí tak evidentně z povahy použitého materiálu, který se může časem vytahat.

CeskyMac.cz (autor fotografie: Dominik Ulč)

Ostatně na tuto skutečnost Apple upozorňuje také u sebe webu. Ačkoli jde o poměrně důležitou informaci, o které by měl každý zákazník určitě vědět, popisek je nešťastně umístěn až na konci stránky společně s údaji o zahrnutí DPH a výši příslušných autorských poplatků.

Náchylnost na vytahání se pravděpodobně týká pouze varianty Solo loop, jelikož u proplétané varianty Apple tuto informaci nikde neuvádí. 

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button