Novinky

Apple Watch Ultra 2 již nebudou jednobarevnou záležitostí. Druhá generace nabídne i černý titan

S blížícím se představením nových Apple Watch tradičně sílí úniky ohledně funkcí a designu, který nás letos u jablečných hodinek čekají. O nových barevných kombinacích se v posledních dnech zmínil účet ShrimpApplePro. Na nové barvy se můžeme těšit jak u standardních Apple Watch S9, tak i v případě prémiovějšího modelu Apple Watch Ultra 2.

Dle posledních informací bude levnější model v deváté generaci mimo standardních barev možné zakoupit i v odstínu růžové. Ta určitě potěší především dámy a pravděpodobně okolo ní nebude takový poprask, jako u očekávané druhé verze modelu Ultra. Ta první (recenze), z roku 2022 totiž nabízí pouze jeden odstín a hodinky tedy lze personalizovat pouze vyměnitelnými barevnými řemínky. To by se však letos mohlo změnit. Druhá generace by totiž mimo standardní stříbrné varianty měla nabídnout i tmavší tělo, vyrobené z černého titanu. A to vypadá dle uniklých fotek a konceptů skutečně velmi luxusně a elegantně. Pořád se samozřejmě jedná o outdoorové hodinky, v tmavé barvě jsou však decentnější a například k obleku se rozhodně budou hodit mnohem více.

Apple Watch Ultra

Očekává se, že další generace Apple Watch Ultra dostane nový čip S9, vycházející z procesoru A15 Bionic, který známe z iPhonů 13. Mimo designu by tedy hodinky měly být zase o něco výkonnější. Jak bylo popsáno výše, k představení nových Apple Watch s největší pravděpodobností dojde už letos v září, společně s novými iPhony.

Těšíte se?

Adam Halamka

Rád používá Apple produkty, ale zajímá se i o technologie a gadgety obecně, jeho největší vášní jsou sluchátka všech kategorií a Star Wars, miluje psy, zbožňuje cestování po celém světě, dokáže ocenit kvalitní hudbu, kterou následně prezentuje v klubech jako dj.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button