Novinky

Apple vydal sérii nových videí pro majitele Apple Watch. Krok za krokem vysvětlují jejich nejdůležitější funkce

Apple na svém YouTube kanále zveřejnil sérii nových videí, které jsou určeny všem majitelům Apple Watch. Celkem jde o šest krátkých klipů, jejich stopáž nepřesahuje 40 vteřin. Každé video je zaměřeno na ovládání základních funkcí chytrých hodinek od Applu. Evidentně tak jde o součást kampaně, která má oslovit čerstvé majitele Apple Watch Series 4.

Obsahem každého videa je snadno stravitelný návod, který provede uživatele Apple Watch krok za krok k danému cíli. Apple se zaměřuje například na přizpůsobení ciferníků, kontrolu pohybové aktivity či přizpůsobení zobrazovaných informací v aplikaci Cvičení.

Nejen nováčkům pak přijde vhod také připomenutí aplikace Walkie-Talkie, která nabízí formu komunikace, jakou známe z klasických vysílaček. Pokud nosíte Apple Watch opravdu krátce, doporučujeme shlédnout návod na „prozvonění“ zatoulaného iPhonu. Tato funkce se hodí zejména v momentech, kdy hledáte telefon, ale už si nemůžete vzpomenout, kde jste ho naposledy položili.

https://youtu.be/3wnb0kanwG0

Pro Apple nejsou podobně zpracovaná videa ničím neobvyklým. Kalifornský výrobce pravidelně publikuje obdobně laděné tutoriály ke všem jeho produktům. Narazit na ně lze většinou na oficiálním twitterovém účtu Apple podpory či jako součást televizních reklam.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button