AktualityNovinky

Apple vydal iOS 12.1.4, který opravuje chybu ve skupinových FaceTime hovorech

Apple včera vydal aktualizaci iOS 12.1.4, která opravuje problém se skupinovými FaceTime hovory. Aktualizace má jen pár MB a rozhodně ji doporučujeme stáhnout a nainstalovat. 

Zhruba před týdnem se objevila znepokojující zpráva, která odhalovala poměrně významnou chybu v aplikaci FaceTime a to konkrétně ve skupinových hovorech. V určité situaci totiž bylo možné, aby volající strana slyšela volaného i bez toho, aby hovor druhá strana přijala. Apple však na tento problém celkem hbitě reagoval a celé skupinové FaceTime hovory pro jistotu zcela vypnul.

Malá, ale důležitá aktualizace

A právě od včerejšího dne je k dipozici opravná aktualizace, která opět skupinové FaceTime hovory zapíná a co je hlavní, opravuje také kritickou chybu. Pokud chcete aktualizaci nainstalovat, tak jděte do Nastavení, poté Obecné a Aktualizace softwaru. Aktualizace je opravdu hodně malá a její instalace nezabere více než 10 minut.

Stejně tak můžete stahovat také opravnou aktualizaci pro macOS s číslem 10.14.3.

Skupinové FaceTime hovory jsou tak opět zapnuté a funkční. Přesvědčit se o tom můžete na speciálních stránkách společnosti Apple, System Status.

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close